04 Nisan 2013 #1725456

Hepsiburada Aynı Ürünün 4 Kez Yanlış Gönderilmesi!

Hepsiburada.com dan 76869778 numarayla siparişini vermiş olduğum Modacar 7 Nokta Masajlı Isıtmalı 12-220 Volt Minder 840130 ürün 4. kez yanlış gönderildi. Her keresinde şirketin müşteri hizmetlerini defalarca telefonla aramama, yazılı olarak uyarmama ve sizin sitenizde de şikayet etmeme rağmen 4. kez yanlış ürün (neredeyse yarı fiyatına bir ürün) gönderildi.


Bu çağda bu kadar uyarılara rağmen böyle bir duyarsızlık müşteriyle alay etmekten başka ne olabilir? Sorunu ilettiğimde müşteri hizmetlerinin yaptığı en iyi şey herkeresinde bir önceki yanıtı "kes kopyala yapıştır" gönderden başka bir şey değil; verilen her yanıt bir öncekinin neredeyse virgüline kadar aynısı ama 4. bile çözüm yok.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Ali Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön