08 Mayıs 2013 #1785261

Hepsiburada Ayıplı Ürünün Para İadesi Yapılmıyor!

30.04.2013 tarihinde teslim edilen Hepsiburada.com alışveriş sitesinden almış olduğum İphone 4 marka cep telefonunu ayıplı ürün olduğu için 02.05.2013 tarihinde 7 günlük süreyi geçirmeden kargo ile geri yolladım ve para iade yapılması talebinde bulundum.


04.05.2013 tarihinde teslim edilen ürün ile ilgili her gün görüşmeme rağmen para iadesi yapılmıyor ve klasik "işleminiz en kısa sürede sonuçlandırılacaktır" mesajı gönderiliyor. Ben ürünü satış sözleşmesine ve iade şartlarına uygun olarak kargo ile geri gönderdim ancak iade yapılmıyor. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Bülent 51 Okunma

Cevaplar

 • Bülent22 Mayıs 2013

  Teknik Servis ile yapmış olduğum görüşmede ürünün daha önceden açılmış olduğunu, içinden bir vida eksik olduğunu ürünün garanti kapsamına girmediğini de öğrenmiş bulunmaktayım.Hem para iadesi yapılmıyor, hem ürün onarılmıyor, hemde daha önceden müdahale yapılmış ürünü satışa çıkarıp satıyorsunuz, bu siteden alışveriş yapacaklar çok dikkat edin, tarih 22.05.2013 mağduriyet devam ediyor, tüketici hakem heyetine gittim artık, ihtarnamemi gönderdim, cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar.

 • Bülent11 Mayıs 2013

  Sorun hala çözülmemiştir, buradan klasik cevaplar yazarak sorunla ilgileniyorlarmış gibi gösteriyorlar kendilerini, hizmete 10 üzerinden sıfır veriyorum

 • Bülent08 Mayıs 2013

  Klasik cevaplar değil, çözüm istiyorum, çözülen hiç bir şey yok

 • Hepsiburada Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Bülent Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön