18 Ocak 2014 #2242304

Hepsiburada Ayıplı Malın İadesi Kabul Edilmedi

10.10.13 tarihinde satın aldığım General Mobile Discovery telefonu ilk hafta boyunca kapanma ve sim kartı okumama arızaları verdi. Derhal iade talebiyle Hepsiburada.com a gönderdim. Tamir edilmesini istemediğim halde ürünü tamir edip ayıplı malın iadesini yapmadılar. Daha sonra 2. kez aynı arızaya ek olarak farklı arızalar da yaptı telefon.


Gene hiç kullanamadan firmaya gönderdim, bu sefer de 03.12.14 - 27.12.14 süreleri arasında 20 iş gününden fazla süredir teknik serviste kaldı ürün. Gene iade talebimi kabul etmediler. Tamir edilmemiş telefonu 3. kez iade talebiyle firmaya gönderdim ve cevap bekliyorum.
Sorduğum sorulara açık cevap verilmedi, geçiştirildim. Bir daha alışveriş yapmayacağım.

Eren 108 Okunma

Cevaplar

  • Eren20 Ocak 2014

    Sorunumu sikayetvar.com sitesine taşıyana kadar ne kaale alındım, ne taleplerim değerlendirildi. Firma sorumluluğunu yerine getirmek yerine müşteriyi sindirme ve yıldırma politikası uyguladı. hepsiburada.com marka değerini korumayı, böyle platformlarda müşterilerin sesini bir an önce kısmak için talepleri kabul etmek yerine birebir ilişkilerde müşteri memnuniyeti yaratarak sağlayabilirdi. Çözümden memnunum, ama ticari etik kurallarını hiçe sayan bu firmadan bir daha alışveriş yapmayacağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Eren Can K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön