07 Nisan 2014
Yorum Yap
#2385577

Hepsiburada Ayakkabı 1 Ay İçinde Yırtıldı

Hepsiburada.com dan 10966717 no'lu Versace Marka ayakkabı satın aldım. Satın almış olduğum ayakkabı bir ay içinde bağcığının olduğu yerden yırtıldı. Markalı bir ürünün bir ay içinde yırtılması çok şaşırtıcı geldi bana. Bende ürünü siteye iade ettim. Site ürünü aldı ve aynı gün arıza talebiniz kabul edilmedi diyerek bana sorgusuz sualsiz ve hiçbir açıklama yapmadan iade ettiler.


Durumla ilgili kendilerine bir açıklama yapmaları konusunda defalarca mesaj atmama rağmen ne mesajlarıma geri dönmediler. Mahalle esnafından aldığımız ayakkabıyı bile bir ay giyip yırtıldı dediğimde adam aynı anda değişim yaparken, Hepsiburada değişim yapmayı bırak tadilat bile yapmadan yorumsuz geri gönderiyor.

Özden Özden 129 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Özden11 Nisan 2014

    Yıllarca alışveriş yaptım bu siteden. Milyonlarca liralık alışverişler bunlar. Bir kere bir sorunlu ürün gönderiyorum hiç ilgilenmiyorlar ve tüketici haklarına aykırı hareket ediyorlar. Bundan sonra ne bu siteden alışveriş yaparım nede tavsiyede bulunurum.

  • Özden07 Nisan 2014

    Merhaba, Kendi sitenizden yazdıklarıma cevap verseydiniz daha hızlı hareket etmiş olurdunuz. Sitenizden cevap verme zahmetinde bulunmuyorsunuz şikayet ettiğimde anında dönüş yapıyorsunuz düşündürücü :)

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sayın Özden T, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde APY-311-67693 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler