15 Şubat 2013 #1633267

Hepsiburada AsyaCard'a Taksit Seçeneği Kullanamadım!

1 gün önce hepsiburada.com'dan 14901538 nolu bir sipariş verdim. Ürünü aldığım 13. 02. 2013 tarihinde ürünün görsel kısmının altında taksit seçeneklerinde Asya card'a taksit imkanı görünmekteydi. Ürünü aldıktan sonra taksit yapılmadığını anladım.


Müşteri hizmetleri ürünün içeriği nedeniyle ürün iadesi ve iptali olamayacağını söyledi. 14. 02. 2013 tarihinde ise ürün görselinin olduğu sayfa güncellenip Asyacard taksit kısmı kaldırılmış. (ben aramasam belki de kaldırmayacaklardı. ) Bu durumda ürün görseli kısmındaki hatadan dolayı mağduriyet yaşamaktayım. Konunun çözümü ile ilgili tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Ufuk 124 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk20 Şubat 2013

    HEPSİBURADA.COM SİTESİNDEN TARAFIMA GÖNDERİLEN SATIŞ SÖZLEŞMESİNDEKİ CAYMA HAKKI KULLANAMAYACAĞIM ÜRÜNLER BEYAN EDİLMİŞTİR. ANCAK 14901538 NOLU SİPARİŞİM BU ÜRÜNLER İÇİNDE YER ALMAMAKTADIR. BUNA RAĞMEN İADE İŞLEMİM GERÇEKLEŞMİYOR. BU SÖZLEŞMEYE UYULMAYACAKTI NEDEN MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ ONAYLIYORUZ. BU SÖZLEŞMEYE İSTİNADEN HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIMI BEYAN EDERİM. SAYGILARIMLA.

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Ufuk M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön