07 Şubat 2014 #2263667

Hepsiburada Arızalı Ürünün Değişimi

Hepsiburada.com'dan Codogen Obix marka tablet aldım. Ertesi gün teslim edildi.Ü rünü ilk açtığımız da açma kapama yerinde problem olduğunu gördük, çok umursamadım. Kullanıldığının 2.gününde ürün kendi kendine uyku moduna giriyor. Açma kapama düğmesinden açılmıyor. Resetlenmesi ve beklenilmesi gerekiyordu. Bu işlem 1-2 gün bu şekilde devam etti. 10.günün sonun artık ekran kendi kendine karamaya, kapanıp açılmaya,ekran renkleri değişmeye başladı.


Ürünü 30 gün içinde iade hakkım olmasına rağmen tamire gönderdiler. Hiç bir şekilde dönüş yok. 10 gün içinde arızalanan bir ürünün tamirini istemiyorum, değişim istiyorum dedim. Bu inisiyatifinde kategori yöneticileri ve arıza depoda olduğunu çok iyi biliyorum.

Arzu 48 Okunma

Cevaplar

  • Arzu15 Şubat 2014

    ARIZALI ÜRÜNÜMÜ 1 AY BEKLETTİLER, İLGİLENMEDİLER BİLE. DAHA SONRA ÜRÜNÜ ARIZASI DEVAM EDER HALDE BANA GERİ GÖNDERDİLER, ÜSTELİK TABLETİN EKRANINI DA ÇATLATIP O ŞEKİLDE GÖNDERMİŞLER. BU KADAR UMURSAMAZ VE İLGİSİZ BİR FİRMA DAHA GÖRMEDİM. BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPILMAZ.BEN HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM ARTIK.

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Arzu B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IXM-446-51799 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön