14 Mayıs 2013 #1797565

Hepsiburada Arızalı Ürünü İade Almıyor!

17. 04. 2013 tarihinde siparişini verdiğim snopy sn-2012 kulaklık tamamen arızalı kullanılamaz halde gelmiştir. Ürünün jaklarının takılması gereken noktalar içeri kaçmış olduğundan jakları takmak mümkün değildir. 19. 04. 2013 tarihinde arıza için başvurdum ancak 1 hafta gibi bir süre cevap gelmedi.


Bende gidip gerçek bir satıcıdan ihtiyacımı gördüm. Daha sonrada hepsiburadaya iade için başvurdum. Ancak şimdi tarihlerin geçtiği şeklinde bir uyarı alıyorum ve sitede yeralan tarihler tamamen değiştirilmiş. En az 7 gün iade için beklememe rağmen sanki ertesi gün onay verilmiş gibi tarih atılmış.

Ömer 91 Okunma

Cevaplar

  • Ömer15 Mayıs 2013

    "19.04.2013 tarihinde doldurduğunuz forma 20.04.2013 tarihinde onay verilmiştir. Tarafımıza ulaşan ürün olmadığından kod geçersiz olmuştur. Ürününüzün yasal iade süresi sona ermesinden dolayı iade alınamamaktadır. Saygılarımızla Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri" Demişim ki : sitede yeralan tarihler tamamen değiştirilmiş. En az 7 gün iade için beklememe rağmen sanki ertesi gün onay verilmiş gibi tarih atılmış. okuduğunu dahi anlayamayan güvenilmez firma... konuyu tüketici hakem heyetine taşıyorum. önceki şikayetimdeki bebek arabası konusunda aylarca beni bekleterek mağdur eden firmanın şimdi süre geçmiş demeside bir enteresanmış.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Ömer D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön