12 Şubat 2014 #2289150

Hepsiburada Arızalı Ürünü Değiştirme Yerine Tamire Gönderiyor!

Ürün ön kamarası çalışmadığından dolayı arızalı olarak ürün değişimi talebi ile ürünü yolladım fakat alay eder gibi ürün tamir edilip yollanmıştım. Şimdi sıfır bir ürün alıp arızalı çıkarsa bunu değişimi benim yasal hakkım ben ayıplı bir mali almak zorunda değilim tamir edilmiş bir ürün ü neden alayım.


Değişim konusunda kendilerine ulaşmaya çalıştığımda da A**** G***diye bir müşteri temsilcisi dalga geçer gibi ürünü yeniden yollayın servise iletelim diyor arkadaşım ben ürünün değişimini istiyorum tamirini değil bu kadar basit defalarca bunun için müşteri temsilcisi ile görüşmek için aradığımdada bana geri dönecekleri şölenip kapatılıyor. Ertesi gün yeniden 3 defadır geri dönecekler bakalım bekliyorum.

Süleyman 77 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Süleyman Cansoy E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UWH-611-47887 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön