11 Mayıs 2013 #1791379

Hepsiburada Arızalı Ürünü 5 Günde Gönderip Ürün İadesini 7 Günden Önce Yapmanızı Bekliyor!

Hepsiburada. com arızalı ürünü 5 günde gönderdi ve defalarca iade etmek istediğimi belirtsem de, bana ürünü geri gönderim yaptı. Ben ürün iade etmek istediğimi söylediğimde işte iade 7 gün içinde mümkün dediler. Ürünü zaten 5 günde bana ulaştırdılar ve ben de elime geçtiği 3. gün araya hafta sonu girdiği için ürünü tekrar kargolaya bildim.


Alışverişi yaptığım tarihte gönderseydiniz 7 gün sayabilirdiniz. Hem ürünü 5 günde gönderiyorsunuz, hem 7 gün içinde iade edebilirsiniz diyorsunuz. Oluşturduğum mesajları sonuçlanmış olarak kapatıp cevap vermiyorlar. Haksız 23 TL'yi iade etmemek hepsiburada. com'u kurtaracak, yetkilinizden herhangi bir çözüm isteğim yok.

Gürdal 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Gürdal K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön