10 Mayıs 2013 #1788900

Hepsiburada Arızalı Ürünle Belgeler Yok Diye İlgilenmiyor!

2 ay içinde arızalan ürün için onarım/değişim talebinde bulundum. Ürünün herşeyi tam, faturaları eksiksiz olmasına rağmen, garanti belgesini şart koşup geri gönderdiler. 10 senedir alışveriş yapıyorum. İlk kez garanti belgesi soruldu bana!


Ürünü alalı 2 ay oldu. 15 gün kullandıktan sonra bozuldu ve o günden beri değiştirmek için uğraşıyorum.


Elimde garanti belgesi yok. Faturaları mevcut olan, 100 lira verdiğim, 15 gün içinde bozulan ürünü değiştirmeyecek onarmayacak misiniz yani? Bu mu sizin müşterilerinize yardımınız?

Berat 37 Okunma

Cevaplar

  • Berat10 Mayıs 2013

    çözüme ulaştırıılma şekline bakar mısınız: "Ürününüze ait garanti belgesini de göndermeniz durumunda gerekli işlemler yapılacaktır. Garanti belgesi olmayan ürünlerde işlem yapılamamaktadır." ben size garanti belgesini bulamadığımı, ama zaten bu ürünlerin 2 sene garantili olduğunu, 15 içinde bozulup 2 aydır da değiştirilmesi veya tamir ettirilmesi için uğraştığımı söylüyorum. siz de bana garanti belgesi olmadan işlem yapamayız diyorsunuz. ne yapayım, 100 liramı çöpe mi atayım 15 gün kullanabildiğim bir ürün için. çözümünüz bu mu?

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Berat C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön