27 Ağustos 2013 #1978765

Hepsiburada Arızalı Ürüne Sorunsuz Raporu Verdi!

Hepsiburada.com'a arızalı çıkan ürünümü yasal süre içinde gönderdim. Ürün ellerine geçtikten tam 12 gün sonra! firmaya ulaştırdılar ve firma ilgili ürün için sorunsuz raporu verdi.


Ve şimdi sorunsuzdur raporunun üzerinden 15 gün geçmesine rağmen Hepsiburada.com benim arızalı çıkan ürünümü de maalesef geri göndermiyor. Konuyla ilgili sorularımı cevaplamıyor.
Merak ediyorum, ellerine ulaşan bu ürünü müşteriye geri kargolayacağını taahhüt eden ama geri yollamayan Hepsiburada.com'un yaptığı en hafif şekliyle müşteriyi hafife almak, önemsememek değil midir?

Tufan 45 Okunma

Cevaplar

  • Tufan28 Ağustos 2013

    1-) Elime henüz çantam ulaşmadı, firmanıza güven sorunu yaşadığım için ulaşmadan da sorunumun çözüldüğünü söyleyemem. 2-)Size her hangi bir anlayış gösterebilmem mümkün değil çünkü eğer gönderdiğiniz kargo elime ulaşırsa (bundan emin değilim) bu sizin iyi niyetiniz değil, olayın "şikayet var" da duyurulması sonucu olmuş demektir. Zira tüm yaşadıklarımda hepsiburada'nın şahsıma gösterdiği bir iyi niyet korkarım söz konusu olmamıştır. Saygılar.

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Tufan G. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön