10 Nisan 2013 #1735629

Hepsiburada Arızalı Ürün Yolladılar!

07/03/2013 tarihinde Star marka bir santraç takımı satın aldım. Ürünü evde açtığımda siyah taşlarının farklı olduğunu gördüm ve ürünü paketleyerek geri gönderdim. Talebim sadece siyah taşların değiştirilerek ürünün geri gönderilmesiydi. Ürün teslim alındıktan sonra da 3 defa m. hizmetlerini aradım ve ürünün akıbetiyle alakalı bilgi sordum.


Bilgi; ürün serviste en kısa zamanda arıza giderilerek tarafınıza gönderilecektir şeklinde. Bu ürün bir elektronik eşya değil bir santranç takımı, taşlarını değiştirip geri göndereceksiniz ne kadar zor olabilir çok merak ediyorum. 3 telefon görüşmesinde de m. temsilcilerine bu soruyu sordum ancak bir cevap alamadım. 25 gündür ürünün hangi arızası gideriliyor.

Coskun 20 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Coşkun B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön