11 Mayıs 2013 #1791424

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Tamiri Ya da Değişikliği!

Yeni doğan bebeğim için satın aldığım ateş ölçerin yanlış ölçüm yaptığını farkettim. Bununla ilgili arıza giderme ya da değişiklik yapılması konusunda form doldurdum. Fakat bu noktadan sonra herhangi bir gelişme olmadı. Defalarca kez müşteri hizmetlerini aradım. Her seferinde tekrar aynı formu doldurmamı istediler. Bende aynı formu tekrar tekrar doldurdum. Yaklaşık 2 aydır üründeki arızanın giderilmesi yada değiştirilmesi için beklemekteyim.


Bu süreçte şunu anladım. Söz konusu kurumun iş akışında ciddi ciddi eksikler var. Müşteri temsilcisinin, sorunu çözmekten çok sorunun ötelemesi dışında yaptığı hiçbir şey yok ne yazıkki. .


Umarım bu konuda kendi iş akışlarını düzeltirler.

Burhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Burhan S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön