26 Nisan 2013
#1765773

Hepsiburada Arızalı Ürün İade!

Nisan ayının 22.sinde bir cep telefonu aldım.Ürün elime geldi 2 günde gayet güzel fakat ürünü kullandığımın 2.gününde konuşma sırasında ses gidip gelmeye başladı.Çok üstünde durmadım şebeke sorunudur diye.Ama ardından ürünü alalı henüz 10 gün olmuştu ki telefonla görüşme yaparken telefon kapandı birden şarj sorunudur deyip şarja taktım olmadı.


Yaklaşık 1 saat sonra tekrar açıldı bu defada gelen çağrılara yanıt veremediğim gibi telefon hiç susmadan çalmaya devam etti.Bende bunun üzerine telefonu firmaya yolladım.Ürün firmada yaklaşık 20 gün kaldı ve 20 gün boyunca hiçbir bilgi verilmedi.Şimdide ürün adresinize kargolanmıştır diye bir mesaj.h.b com a hiç yakışmadı bir telefon dahi edilmedi.

Gökhan Gökhan 42 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Gökhan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları