12 Şubat 2014 #2290665

Hepsiburada.com Arızalı Ürün Gönderdi

Hepsiburada.com dan aldığım HTC cep telefonu bozuk geldi hiç açılmadı. Hepsiburada.com müşteri temsilcisi ile görüşmemde sonuç çıkmadı cihazı iade edebileceğimi ama 20 günlük bir süreç olduğunu dile getirerek işi yokuşa sürdü, ve beni KVK servisine yönlendirdi.


5 şubat da aldığım cihaz 12 şubat tarihi itibari ile hala elimde değil, cihaz kargo şirketleri arasında geziyor. HTC'nin müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede onlarda çuvalladı, bir ay içerisinde yeni cihaz göndereceklerini söylediler. El insaf , bir ay mı bekleyeceğim bir telefon için. Hangi zamanda yaşıyorsunuz siz?


Bir daha Hepsiburada.com dan alışveriş mi?Asla. HTC telefon mu?Asla. Çözüm sunamıyorlar..

Salih 75 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Salih Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VCV-586-71417 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön