14 Şubat 2013 #1631249

Hepsiburada Arızalı Ürün Elimde Kaldı!

Hepsiburada'dan Motorola Atrix telefonu satın aldım. Ürün geldi fakat ciddi donma sorunları vardı. Bazen tuş kilidini bile açamayacak duruma geliyordu. Ürünü değişim amaçlı gönderdim. İki hafta sonra bana aynı ürünün sıfırını gönderdiler. Fakat sıkıntı bu telefonda da mevcuttu. Yeni gelen ürünü belli bir süre şarj ettikten sonraki gün kullanmaya başladım ve günde altı-yedi kere yeniden başlatmak zorunda kaldım.


Hepsiburadayı aradım tekrar ve para iadesi istediğimi ürünü geri göndereceğimi belirttim. Bunun için de süremin dolmuş olduğunu söylediler. Farkını verip başka bir ürünle değişim hakkım da yokmuş. Bozuk bir alet ve boşa giden bir parayla kalakaldım!

Buğra 89 Okunma

Cevaplar

  • Buğra14 Şubat 2013

    Bana burada yazdıklarım üzerine herhangi bir mail veya bilgilendirme gelmedi. Hala sabit hazır mesajlarla geri dönüş yapılıyor. Ben bu saçmalıkla daha fazla uğraşmak istemiyorum. Yeter artık. Bana istemdiğim işlemlerin neden yapılamadığına dair, gerekçesiyle ve bilir kişinin imzasıyla birlikte yazılı olarak antetli bir belge olarak mail atın o zaman. Ben de tüketici haklarımı kullanarak gerekli işlemleri hukuki yoldan başlatayım! Bunu bir tehtit olarak da algılamayın lütfen kesinlikle. Ben hakkım olandan fazlasını talep etmiyorum kimseden.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Buğra E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön