23 Nisan 2013 #1757783

Hepsiburada Arızalı Ürün!

Satın aldığım ürün 11/02/2013 te elime ulaştı 06/03/2013 te arızalı olarak para iadesi için yolladım. 2 adet sorun bildirdim. 1-Ekranda titreme, ölü piksel var 2-Kalem fazla bastırılınca ekranı çiziyor. Servise sadece 2. sorunu bildirerek yollandı ve servis tarafından kabul olmadı. Bunun üzerine servise ben götürdüm. Sorunları bildirdim. Servis garanti dahilinde tamir etti.


Sonra ürünü garantili tamirini gösteren servis belgesini Hepsiburadaya yolladım. Cihaz ilk 30 gün içinde arıza yaptığı için para iade hakkımı kullanmak istedim. Fakat Hepsiburada bunu kabul etmiyor. İade/değişim/onarım seçeneklerini ben seçemiyorum. İlk 30 gün içinde arıza yapan cihazı, tamir olabilecekse iade almıyorlar. Neden ?

Selim 45 Okunma

Cevaplar

  • Selim27 Nisan 2013

    Sonuç : 0 (sıfır) Hepsiburada müşteri hizmetleri diye bir birimin varlığından şüphe duyar oldum. Sorunla ilgili kendilerine defalarca yazılar yazdım. Her seferinde aynı mesajla cevap yazdılar. "-Sorununuz ilgili birime iletildi." Fakat hiçbir sonuç alamadım. Benzer sorun yaşayan arkadaşlara tavsiyem: Hepsiburada; artık eski hepsiburada değil. 9 yıldır daimi müşterisi olduğum bu yer hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti. Arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir yerdi. Artık mecbur değilseniz başka yerlere bakın diyorum. Keşke ilk baştan Tüketici Heyetine şikayette bulunsaydım, 2 aydır ürün hepsiburadaya gitti-geldi. Her seferinde sorunumu anlattım. Yazdıklarıma hiç bakmadılar. Servise boşu boşuna gitti geldi.Son olarak ürünü yine bana geri yolluyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Selim P, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön