19 Şubat 2013 #1641375

Hepsiburada Arızalı Ürün!

İlgili firmadan Motorola xoom2 modeli tablet bilgisayarı 24.11.2012 tarihinde satın aldım. Ürün yaklaşık 2 ay içinde şarj etmez oldu. 16.01.2013 tarihinden bu yana elekronik posta yoluyla, telefonla defalarca durumu anlatmama, garanti dahilinde onarım istememe rağmen hala bir çözüm sunamadılar. Garanti belgesinde yazılı olan Motorola yetkili servisleri nede ulaşmak mümkün değil. Böyle güvenilir bir firmanın yetersizliğini de anlamıyorum. Artık çözümü bakanlık ve tüketici mahkemesinde aramaya karar verdim. Ayrıca da adli yargıda manevi tazminat davası açacağım.

Kadir 36 Okunma

Cevaplar

  • Kadir05 Mart 2013

    Sayın Hepsiburada com yetkilileri, 16 Ocaktan bugüne yapmış olduğunuz hiçbir işlem yok. Gerçekten firmanıza olan inancımı tamamen bitirmek üzereyim. Ne aradığınız var nede çözüm ürettiğiniz var.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Kadir E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön