01 Mayıs 2013 #1773101

Hepsiburada Arızalı Gönderilen Motorola Atrix!

08.04.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan Motorola Atrix marka cep telefonu aldım. Gelen telefon arızalı çıktı. Beni Teleservice adlı bir teknik servise yönlendirdiler. Cihazı Teleservice den aldığım 17.04.2013 tarihli "arızalıdır" bilgisi içeren teknik rapor ile beraber 20.04.2013 te hepsiburada.com a gönderdim. Fakat hepsiburada.com ne hikmetse telefonu tekrar Teleservice adlı teknik servise göndermiş.


Neden gönderdiği ile ilgili hiçbir fikrim yok ve beni 7 gündür "İşlemleri devam eden ürününüz kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır" mesajı ile oyalıyolar. Elimde cihazın arızalı olduğuna dair teknik rapor varken cihazın değişimini yapmayıp, beni gereksiz olarak bekletiyorlar.

Tuncay 235 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay06 Mayıs 2013

    10 Nisan da elime geçen arızalı ürünün gereksiz yere 2 kez teknik servise gönderilmesi sonunda bugün ( 6 Mayısta tam 25 gün sonra) para iadesi yapıldı. (Nedense Kargo ücreti hariç). Şu anda da almak istediğim ürünü malesef piyasada bulamıyorum. Hepsiburada.com ailesine beni sizi seçip ürün almaya pişman ettiğiniz ve günlerdir mağdur ettiğiniz teşekkür ederim. Sizden bir daha ürün almamak üzere iyi günler.

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Tuncay U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Tuncay U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön