26 Ekim 2016 #6780736

Hepsiburada.com Arızalı Cihazın Değişim/İade Kararı!

LG telefon (97087463) tarafınızdan almış olduğum garanti tekrar tekrar süresinde oluşan LG telefonun arızası nedeniyle, Adapazarı Tüketici ilçe Hakem Heyeti başkanlığınca başvurum haklı bulunmuş mağduriyetim kabul görmüştür. Tamir süresi geçtiği için, ve de arıza garanti süresince tekrarlanan şekilde oluştuğu için, tarafıma 07662016*** no. İle gelen olan karar gereğince telefonun yenisi ile ya da ücret iadesi olarak değiştirilmesi gereğinin yerine getirilmesini ivedilikle talep ederim.

Arzu 225 Okunma

Cevaplar

  • Arzu27 Ekim 2016

    Sayn İlgili; Konu ile ilgili istediğiniz üzere geri dönüş olarak size elimdeki yazının fotoğrafını yolladım. Yeni telefonun ne zaman gönderilmesini sağlayacaksınız. 1 ay içerisinde yollamanız gerektiği çıkan hükümce 29 Ekim 2016 tarihine kadar olması gerekliliği olarak belirtilmiştir. Elimdeki eski telefonun size yollayaım mı? ?

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Arzu Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ARJ-841-67389 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön