14 Mayıs 2013 #1796000

Hepsiburada Arızalandığı İçin Geri Gönderdiğim Ürünümden Haber Yok!

Hepsiburada.com'dan su ısıtıcısı aldım. Bu ürün maalesef bir senesi dolmadan bozuldu. Buraya kadar herşey tamam. Ürün sonuçta hepsiburada.com üretimi değil. Ürünü hepsiburada.com'a gönderdim ve 28 Mart 2013'te teslim aldıklarına dair mail gönderdiler.


Bakınız 13 Mayıs oldu. 1- ben mail yazmadan hiç bir yetkili beni bilgilendirmiyor.


2- mailime gelen cevap ürünümün serviste olduğu ve bu sebeple müdahale edemeyecekleri yönünde. Ancak YARDIM kısmında yetkili servisin ürünü teslim etme süresi 20 iş günü olduğu yazıyor.


3-en son 3 Mayıs'ta bana mail geldi ürünümle ilgileneceklerine dair. ben dayanamayıp 11 mayıs'ta yine mail gönderdim ancak hala geri dönüş yok. Para iadesi istiyorum!

Banu 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Banu E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön