14 Mayıs 2013 #1796057

Hepsiburada Arıza Bildirimimi Bekletiyor!

Arıza bildirim ile ilgili olarak "Başvurunuz bize ulaştıktan sonra 24 saat içinde kontrol edilecek" denmesine rağmen 3 gündür arıza kaydım onaylanmıyor. Konuyla ilgili bir gün önce oluşturduğum destek talebi de yanıtlanmadı.


Cihaz bana 15 Nisanda ulaştı ve 30 günlük süre yarın dolacak. Basit bir onayın bu kadar bekletilmesinin bununla bir ilgisi mi var acaba?

Levent 32 Okunma

Cevaplar

  • Levent20 Mayıs 2013

    Arızalanan ürünümün değişimi için 14 Mayıs'ta hepsiburada.com'a gönderdiğim cihazın giriş kaydı 6 gündür yapılmıyor ve hala "Ürünü göndermeniz bekleniyor" aşamasında bekletiliyor. Normalde bu sürecin 24 saat olduğunu belirtmişlerdi. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerden de herhangi bir sonuç alamıyorum.

  • Levent20 Mayıs 2013

    8 Mayıs'ta bozulan cihazım için bu 3. şikayetim oluyor. İlk 3 gün arıza formunun düzeltilmesini, sonraki 4 gün doldurduğum o forma onay verilmesini bekledim. Nihayet ürünü göndermeyi başardım ve her şey çözüldü derken, şimdi de 15 Mayıs'ta ellerine ulaşan cihazın giriş kaydını yapmıyorlar. Bugün 6. gün oluyor ve hala "Ürünü göndermeniz bekleniyor" ibaresini görüyorum. Müşteri hizmetleri de her zaman ki gibi durumu ilgili departmanlara iletmekle yetiniyor. O ilgili departmanların herhangi bir konuda işlem yaptığını bugüne kadar hiç görmedim. Alışverişlerim esnasında bir sorun yaşamadığım Hepsiburada'nın, ürün arızalandıktan sonraki ilgisizliği beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Levent Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön