24 Ekim 2016 #6765724

Hepsiburada Altın Siparişi Verdim Ürün Teslim Nüshasında Bulunan İmza Bana Ait Değildir

Siparişimde bulunan Çeyrek Altının teslim nüshasında bulunan imza bana ait değildir. İmza sahtedir. Şimdi bu daha ziyade kargo firmasının suçu gibi gözüksede ben siparişimi Hepsiburada.com'a verdim. Dolayısıyla benim muhatabım kargo firması değil Hepsiburada.com'dur. Dolayısıyla burada bir hata varsa düzeltecek kurumda Hepsiburada.com'unda kendisidir.

Ömer 40 Okunma

Cevaplar

  • Ömer25 Ekim 2016

    Hepsiburada.com'dan sipariş verip ürün alıyoruz. Ürünün teslimatında sorun çıkıyor. 2 hafta geçmiş ürün yok. Bunu firmaya söylüyoruz çözülsün diye. Bana kargo şirketinden aldıkları sahte imzalı teslim tutanağı gönderiyorlar. Sonra bana çözüm diye, "Kargo firmasıyla görüşün" deniliyor. Bu mudur yani çözüm? Kargo firmasıyla mı alışveriş yaptım ben? Ürünün teslimatından bana karşı kim sorumludur? Alışveriş yaptığım firma değil mi? Olayda açıkça sahtekarlık ve hırsızlık var. Yasal yollara başvuracağım tabi ki. Ama buradan da belirtmeden geçmeyeceğim. Bu internet alışverişleri çok sakıncalı. En güvenilir dediğimiz firma bile sahtekarlık yapıyor. Uzak durmak lazım.

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Ömer E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LFS-287-81391 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön