04 Eylül 2013 #1993429

Hepsiburada.com Aldığım Ürünün Kutusu Var Kendisi Yok !

Hepsiburada. com 'dan 14250669 sipariş numarasıyla 29/07/2013 tarihinde satın aldığım ürün 27/08/2013 (29 gün sonra) ancak teslim edilebildi. Kargo kutusunu açtığımda sayıca hepsi tam görünüyordu. Ancak ürünün birtanesinin orjinal ambalajı var içinde ürün çıkmadı. Her şeyi birbirine güzelce bantla sabitlemişler ki ağırlıktan dolayı boş olduğu fark edilmesin.


Yetkililere 3 gündür ulaşmaya çalışıyorum ciddiye alıp muhatap olan yok. Müşteri ilişkileri sıfırın altında. Uzun süredir takip edip alışveriş yaptığım hatta tavsiye ettiğim bir siteydi. Artık kimseye tavsiye etmiyorum . Daha farklı ve daha ucuz bir sürü e-ticaret sitesi var .

Necdet 86 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Necdet D, Bu süreçte bize gösterdiğiniz anlayış için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Necdet'in Teşekkür Mesajı09 Eylül 2013

  Ürünün ilk siparişte çok geç gelmesine rağmen mağduriyetimin çok hızlı çözülmesinden dolayı Hepsiburada.com 'a teşekkür ederim.

 • Necdet05 Eylül 2013

  Ürünün yenisini kargoladığınızı görüyorum . Ürün elime ulaştığında gerekli düzeltme/açıklamayı buradan yayınlayacağım. İlginize teşekkürler.

 • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Necdet D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön