16 Aralık 2013 #2172625

Hepsiburada.com Aldığım Ürüne Yaptığım Yorumlar Yayınlanmıyor!

Hepsiburada.com sitesinden sürekli alışveriş yapmaktayım. Ürünü incelerken ve alırken özellikle yapılan yorumlara göre karar veriyorum. Benim gibi bir çok insan olduğunu düşünerek ve onlara az daha yardımcı olabilmek için aldığım ürünlere objektif bir şekilde yorum yapmaya çalışıyorum.


Ancak gördüm ki olumsuz yapılan yorumlar yayınlanmıyor ve hemen siliniyor. Gerçekten Hepsiburada sitesinin güvenilirliğini sorgular hale geldim. Kolay kolay da artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Fatih 45 Okunma

Cevaplar

  • Fatih20 Aralık 2013

    Klasik butun sikayetlere verilen bir cevap olmus. Yapilan hatayi duzeltmek yerine bir suru aciklama gelmis. Hic memnun edici degil. Sikayet ettigime bile pisman oldum.

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Fatih Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön