21 Mart 2013 #1698083

Hepsiburada Aldığım Oto Lastiklerini Göndermiyor!

81241683 Nolu siparişimde 08. 03. 2013 tarihinde almış olduğum iki adet oto lastiği iki hafta olmasına rağmen halen gönderilmedi. Mesaj attım her zamanki gibi dönüş yapmadılar. İptal butonu olmadığı için iptal de edemiyorum.


Benzer bir problem önceki lastik alışverişimdede olmuştu, müşteri hizmetlerine mesaj atmama rağmen çözemeyince hepsiburada. com a lastik tedarik eden "YUKE" isimli firmaya ulaşıp göndertmiştim.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet01 Nisan 2013

  Lastikler Baytur adlı bir firmadan geliyor, sorun hepsiburada'dan ziyade tedarikçilerde. Hepsiburada'ya teşekkürler ürünlerin gönderimini yaptırmışlar.

 • Hepsiburada Temsilcisi24 Mart 2013

  Sayın Mehmet A, Siparişinizin teslim sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede teslim edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Mehmet22 Mart 2013

  Lastikleri hala göndermediler, buraya da her zamanki gibi kopyala yapıştır mesajlar yazıyorlar.

 • Mehmet21 Mart 2013

  Müşteri hizmetlerinize 2 gün önce mesaj attım halen dönüş olmadı. Mesajlara çok geç cevap veriliyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Mehmet A. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön