20 Ocak 2014 #2245530

Hepsiburada.com Aldığım Ayakkabılar Orjinal Değil ve İade Almıyorlar!

Hepsiburada.com'dan aldığım Converse ayakkabıların biri istediğim renk değildi; ayrıca ikisi de sitede gördüğüm ürün resimlerine benzemiyordu. Ayakkabıların birisinin de kutusu kargo kutusunun içinde kırılmış, parçalanmış ve pisti.


Tabi eve almadım ve attım hemen kutuyu. Bir mağazada aldığım Converslerin orijinalini gördüm, evet satarken gösterdikleri resmin aynısıydı. Deri ayakkabılar orada duruyordu, bana gelenler ise pazarda satılan karton gibi bir dokusu olan donuk renkli, sert bir malzemedendi. Kutu da Converse kutusu değil zaten. İade mesajı atıp, ürünleri geri gönderdim. Yırtık gelen kutuyu göndermedim diye, geri almıyorlar. Bana ürünü geri gönderdiler.

Reyhan 102 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Reyhan Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RSQ-457-92074 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön