17 Eylül 2013 #2015327

Hepsiburada Adres Değişikliği Yapamıyor teslimi Geciktiriyor!

28.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com'a kitap siparişi vermiştim. Kargoya verilme tarihi olarak 01.09.2013 yazmışlar. Bende o adresten ayrıldım ve adres değişikliği talebinde bulundum. Yeni Adresi ürününüz kargoya verildikten sonra iletiniz dediler. 15 gün geçti ürün yeni kargoya verildi. O kadar beklemişim şimdide adres değişikliği yüzünden biraz daha beklemem gerekecek.

Adres değişikliğini neden hemen yapmadılar bunu merak ediyorum. Mantıklı olan kargoya vermeden önce adres değişikliğinin yapılması değil midir?

Erkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Erkan20 Eylül 2013

    Bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Aradığım görevli sorumlu olarak beni göstermeye çalıştı. Standart cevapla geçiştiriyorlar

  • Hepsiburada Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Erkan Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Erkan17 Eylül 2013

    Kargoyu aradım adres değişikliği yapıldığından haberleri yok. Hepsiburada adres değişikliğiniz kargoya iletildi demişti. HB yi aradım görevli bana sipariş verirken neden yeni adresinizi yazmadınız dedi. Ben o adreste 05.09.2013 tarihine kadar bekledim. Ürünün Gönderileceği tarih ise 01.09.2013 idi. 3 hafta geç göndereceğinizi söyleseydiniz yeni adresi verirdim elbette.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön