21 Haziran 2013
Yorum Yap
#1861096

Hepsiburada 9 Gün Oldu Hala Ürün Tedarik Edilemedi!

Hepsiburada sitesinden 2006-2007 yılından beri alışveriş yaparım ancak son iki siparişimde artık eski hassasiyetlerinin olmadığını anladım. 12 haziranda sipariş verdim bugün ayın 21'i 9 gün oldu hala tedarik aşamasında. Hediye çeki ile almıştım o yüzden iptal de edemiyorum. Siteye yazdığımda klasik bir kaç laftan başka yapabildikleri bir şey yok. Üstelik hafta sonu tatile çıkacağım ben evde yokken ürün gelirse ne olacak.


Ürünün yanında 5 gün içinde kargoya verilir yazmışlar. Taahhütlerini yerine getiremeyecekse o ürünü tedarik edemeyecekse satmayacak. Üstelik ben 109 TL'ye aldım. Bu esnada fiyatı 89 TL'ye düştü. 20 TL'da oradan zarardayım. Bunca yıllık müşterinizi kaybettiniz Hepsiburada!

Nilgün 77 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün21 Haziran 2013

    şikayet sonrası 1 saat içinde ürün kargoya verildi. demekki böyle yapmak gerekiyormuş.keyfiymiş ürünün tadarik edilememesi.yoksa 1 saat içinde nasıl tadarik ettiniz.hayret ettim.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sayın Nilgün C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler