11 Eylül 2013 #2006731

Hepsiburada 6 Aydır Ürünümü Teslim Edemedi!

Sayın Hepsiburada.com yetkilisi; yukarıdaki sipariş numarası ile verdiğim 6 ay önceki siparişim hala tarafıma ulaştırılamadı. Haziran ayından itibaren 3 kere farklı aylarda müşteri ilişkilerinden ilgililerle görüştüğümde artık siparişimden vazgeçtiğimi ve paramın iadesini rica ettiğimi ilettim ancak ne ürün gönderildi, ne de iade işlemi gerçekleştirildi.


E-teknolojinin lideri olduğunu ifade eden bir şirket; 6 aydır bir ürünü neden gönderemez, ürünü göndermekten vazgeçtim, 3 kere müşteri ilişkilerine bu problemi iletmiş bir müşterisinin şikayetini nasıl olur da çözemez. Lider olmak ürün satmakla olmaz, sunduğunuz hizmetin arkasında durmak ile olur.

Tarık 26 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Tarık G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön