30 Mart 2013 #1714959

Hepsiburada 40 Gündür Param İade Edilmiyor!

40 gün önce yanlışlıkla 2 adet kitaplık sipariş vermişim. Hemen hepsiburada yetkililerini arayıp durumu söyledim siparişimin birini iptal ettiklerini söylediler.


Aradan 3-4 gün geçtikten sonra baktım ki 2 üründe kargo firmasına gelmiş. Tekrar hepsiburada yetkililerini aradım ürünün bir tanesini almamamı söylediler bende almadım. Sipariş 10 gün kargo firmasında bekledi neden göndermediniz diye sorunca biz birşey yapamayız d market bize gönderme onay kodu verecek ancak öyle göndeririz dediler.


Aradan zaman geçti sipariş takibinden öğrendim kargomu göndermişler. Şu anda üretici firmaya ulaşalı kargom 15 gün olmuş param iade edilmiyor. Müşteri hizmetlerini 20 kez aradım. dönülmüyor.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet21 Mayıs 2013

  işlem olumsuz oldu arkadaşlar 10 tl kargo iadesi yapılmadı. teşekkürler hepsiburada. sadece ürün bedeli ödendi.

 • Ahmet10 Nisan 2013

  ben kargo gönderilmeden siparişi hatta aynı dakika içinde iptal etmeme rağmen. kargom gönderildi. ve kargo ücreti iade edilmemiştir. bu sorun benden değil hepsiburada ve üretici firmadan kaynaklanıyor. kargo gerçekleşmiş bir hizmet olup iadesi olmuyormuş. gerçekleşmemesini talep etmiştim ben zaten. 10 yıldır güvenle alışveriş yapıyordum. daha önce hiç böyle olmamıştı.

 • Hepsiburada Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Ahmet Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Ahmet Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön