26 Ekim 2016 #6781798

Hepsiburada 4 Lastik Yerine 3 Lastik Gönderildi ve Para İadesi İçin Bekletiliyorum

Geçen hafta çarşamba aldığım 4 lastik dün kargoya gittiğimde 3'ünün geldiğini gördüm, teslim almadım. Diğeri yarın gelir dediler, bugün gittim gönderilmemiş, Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradım. Sonraki süreç nedir dedim, para iadesi gerçekleşecek dedi (tekrardan göndermiyorlarmış).Peki dedim, ne zaman olacak? Lastikler depoya tekrar ulaşınca dedi. Peki eksik gönderen sizsiniz, ya da eksik gönderilmese de lastiği kaybeden kargo firması, peki benim param neden bekletiliyor? Benim buradaki suçum ne? Aynı gün kargo denilen bir ürün alıyorum, 2 gün sonra kargoya veriliyor, araya hafta sonu giriyor, neticede de zaten ürün ulaşmıyor bana, ama bu mağduriyete rağmen para iadesi için beklemesi gereken de benim, bir özür bile olmadan. Bir daha ne Yurtiçi Kargo, ne de Hepsiburada.com hayatımın hiçbir alanında yer alamazlar.

Ali 376 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Ekim 2016

    Hala bir hareket yok, buradan bu cevabı veriyorlar, ancak derhal iade talebime karşılık yanıt yok, kargo durumu da değişip duruyor, ne olacağı konusunda kesin bir şey yok. Param hala Hepsiburada.com da yeni lastik alamıyorum, bunların iş belli olmaz. 10. güne doğru gidiyoruz ancak her şey flu... Noname bir yerden alışveriş etsem karşımda muhatap olurdu, burda Holding var ama sahiplenip de soruna çözüm arayan yok.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Ali İhsan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UKY-314-87686 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön