05 Nisan 2013 #1727409

Hepsiburada 3D Televizyon geldi, Hediyesi 3D Gözlük 2 Aydır Gelmedi!

Kurulduğu günden beri alışveriş yaptığım Hepsiburada.com'dan 31.01.2013 tarihinde "Samsung 37ES6100 3D LED TV + 1 adet gözlük hediyeli" ürününü satın aldım. TV kısa sürede teslim edildi ama gözlük hediyesinin gelmedi. Yetkili servis tutanağıyla Hepsiburada'ya başvurduğumda eksik ürün talebim onaylandı. Devamında defalarca mesaj ve telefon yoluyla Hepsiburada'ya başvurmama rağmen hiçbir aksiyon alınmadı. "HEDİYE" ürünü gönderemeyen Hepsiburada.com bugüne kadar bende oluşturduğu bütün güven imajını çöpe attı.

Erdem 96 Okunma

Cevaplar

 • Erdem19 Nisan 2013

  Belirtildiği gibi dün itibariyle nihayet hediye gözlük adresime ulaştı. Şikayetvar.com'a çözüme ulaşmadaki etkisinden ötürü teşekkür ediyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın Erdem Emin A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Erdem11 Nisan 2013

  Sorunu ilk belirttiğimden beri 67 gün, buraya şikayeti yazdığımdan beri 1 hafta geçiyor ve her seferinde standart mesajlarla sorunun çözüleceği iddia ediliyor ama maalesef hala alınan bir aksiyon yok. Satın alınan bir ürünün yanında gönderilecek HEDİYE bir ürün için bu kadar uğraşmak çok üzücü.

 • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Erdem Emin A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön