28 Ocak 2014 #2261324

Hepsiburada 3 Saat İçinde Kargoda Fiyaskosu!

Yurt dışına çıkış yapacak olmam sebebiyle ürün fiyatına bakmadan en hızlı teslimat yapabilecek e-ticaret sitesi olarak sitesinde beyan bulunan Hepsiburada (ürününüz 3 saat içinde kargoda) 27.01.2014 tarihinde 13.09'da vermiş olduğum siparişi kargoya ilettiğini söylememektedir. Ve fakat kargo tarafından sorgulandığında ise böyle bir ürün teslim alınmadığı gibi bir takip numarası Hepsiburada üzerinden paylaşılamamaktadır.


Bu şartlar dahilinde en hızlı olması beyanına göre alış veriş yapan müşteriler çok ciddi mağdur olmaktadır. Kanuni haklarımı kullanacağımı ve konuyu ilgili mercilere ileteceğimi bilmenizi isterim. (Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketici Heyeti vb.)

Mert 77 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Mert Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OXH-674-48832 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön