01 Nisan 2013 #1717736

Hepsiburada.com 3 Aydır Geri Dönmediler!

17.01.2013 tarihinde 65992111 sipariş no ile akülü araba siparişi verdim. Ne kadar aradıysam , müşteri yetkilileriyle ne kadar görüştüysem hiçbir şekilde konuyla ilgili geri dönüş olmadı ve herhangi bir bilgi de verilmedi.


Akülü arabanın kumandasına ait anten çıkmadı. Yeter artık 3 aydır bi türlü çözüme kavuşmadı. Oraya yazmışlar kargo görevlisine eksik aparatta tutanak tutturun şöyle yapın böyle yapın diye. Alışveriş yaptığım ürünlerin içindeki parçaları bilmek zorunda değilim ki kargo görevlisine tutanak tutturayım. Yada hepsiburada yetkilileri biliyor mu acaba Akülü arabanın içinde hangi malzemeler çıkar ? Son çare Tüketici Hakem Heyeti!

Ali 77 Okunma

Cevaplar

  • Ali01 Nisan 2013

    3 aydır hep aynı yuvarlak mesajlarrr.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Ali Fuat A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön