24 Nisan 2013 #1760982

Hepsiburada 2.el Kitap Satıyor!

20. 04. 2013 tarihinde hepsiburada. com sitesi üzerinden almış olduğum Sinyora Da Vinci isimli Artemis Yayınlarına ait kitap 24. 04. 2013 tarihinde tarafımca şubeden teslim alınmıştır fakat şubede kontrol esnasında kitabın okunmuş olduğu ve kapağında hasarlar olduğu açıkça görülebilmekteydi.


Ayrıca içinden üzerinde elle çizilmiş bir uğur böceği bulunan, rastgele kesilmiş ve ayraç olarak kullanılmış bir kağıt parçası dahi çıktı! Ancak kargo görevlileri bunu da gördüğü halde kitabın içinde gönderildiği karton kutu sağlam olduğu için hiçbir şekilde tutanak tutmadı! Bende aynı tarihte ürünü Cayma Hakkımı kullanarak firmaya geri gönderdim ve buradan bir daha alışveriş yapacağımıda sanmıyorum!

Cihan 111 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Cihan Tolga O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön