13 Nisan 2013 #1740572

Hepsiburada 25 Marttan Beri Ürünümü Teslim Edemiyor!

Hepsiburada 25 Mart'tan bu yana siparişimdeki ürünlerimi teslim edemiyor. Bu konuda Yurtiçi Kargo firması ile birlikte ciddi bir problem yaşıyorum.


64015834 numaralı Hepsiburada siparişime ait olan 3 üründen 1 tanesi gecikmeli 1 tanesi kargo firmasının amatörlüğü nedeniyle tekrar iade edilip teslim edildi. Ancak bu sefer de kargodan ürün eksik çıktı.


Her seferinde ayrı bir problem yaşıyoruz. Hepsiburada.com'da şimdi kargoyu eksik teslim etti. Acaba eksik olan kargom nerede?

Görkem 36 Okunma

Cevaplar

  • Görkem16 Nisan 2013

    100872307143 numaralı kargom halen adresime teslim edilmiş değil. Şubede 13 Nisan'dan beri bekletiliyor. Şube ciddiyetsiz davranıyor. BU kaçıncı şikayetim ama kimse çözüm üretmiyor. Hepsiburada kargo firmasını uyarmalı.

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Görkem T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Görkem T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön