10 Mayıs 2013 #1790269

Hepsiburada.com 24 Saatte Üç Farklı Fiyat!

Sunny at 214 Çay makinesini 9 mayısta sitelerinde gördüğümde % 50 indirimle 44 lira dediler. 59 gün geçerli yazıyordu fiyatı. 2 saat sonra baktığımda indirim kalkmış 90 lira diye güncellemişler. Şimdi sabah baktığımda ise % 20 indirimle 69 lira demişler.


Bir günde 3 fiyat değişir mi? Olabilir diyelim ama 59 gün değişmeyecek deyip sonra değiştirmek sizi ne kadar güvenilir kılar?

Kemal 75 Okunma

Cevaplar

 • Kemal'ın Teşekkür Mesajı08 Ekim 2013

  yardımcı olundu. Teşekkürler..

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Kemal Ekrem S, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kemal11 Mayıs 2013

  Geçin klasik ifadelerle cevap vermiş gibi gözülmeyi. Bir kere bana cevap gelmedi. Bir de cevabı neden burda paylaşmıyorsunuz?

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın Ekrem S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön