28 Mart 2013 #1711769

Hepsiburada 24 Saatte Kargoymuş!

Hepsiburada.com'dan vermiş olduğum parfüm siparişi 10 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı hala kargoya dahi verilmedi. 2 kez şikayetimi bildirdim ama tedarik 1-7 gün arası deniliyor. 7 gün bekledim hala kargoda değil, 10. günü bugün kargoya verilmedi. Bana vadedilen söz konusu siparişin 24 saatte kargoda olacağıydı. Daha önce telefon aldım yine 5 günde ulaştı elime.


Bu şikayetimi yazarken dahi teslimat süremiz 1-3 gün diyor. Söz konusu parfüm hala satışta, hala sipariş veren bir sürü insan mağdur olabilir. Ben siparişimi de iptal etmeyeceğim, onların işine gelir bu durum. Hakkımı aramaya ilk buradan başladım, tüketici hakem heyetine de gideceğim.

Bergüzar 27 Okunma

Cevaplar

  • Bergüzar01 Nisan 2013

    Öncelikle 'şikayet var' sitesine etkinliklerinden ötürü çok teşekkür ederim şikayetimi buraya yazar yazmaz hepsiburada.com'dan dönüş aldım. Yine vaatler verildi. "Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili ulaşmaktayız. 22574195 Numaralı siparişinizde yer alan ürününüz 29.03.2013 tarihinde stoklarımızda olup hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırılmak üzere kargoya verilecektir. Size yaşattığımız gecikmeden dolayı özür dileriz. " bugün nisan 1 ve siparişim hala kargoda değil. ben bu işi çözemedim, inadına o siparişi de iptal etmeyeceğim. 15 gündür ürünü kargoya veremeyen siteye saygılarımı sunuyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Bergüzar A, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülmüş, söz konusu gecikme ve gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Bergüzar A, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz.Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön