31 Ekim 2016 #6823794

Hepsiburada 20 İş Günü Geçtiği Halde Para İadesi Yapmıyor!

Xiaomi Mi 4 Beyaz telefonum 86473*** sipariş numarası ile 03.10.2016 Hepsiburada.com'a teslim edildi. Belirtilen tarihten bugüne 1 ay dolmak üzere. Telefonumla ilgili çözümü geçtim herhangi bir bilgilendirme alamıyorum. Telefonla arayıp bilgi istediğimde ''Ben gerekli yerlere konunuzu açtım size dönüş yapılacaktır'' şeklinde bir cevap alıyorum; bu işlerin prosedürleri belli değil midir? Gerekli yerlere durumum ben telefon açmadan önce belirtilmiş olup, çözüm üretilmesi gerekmiyor mu? Niçin sürekli arayıp sorgulamam gerekiyor? Hadi bir sıkıntı oldu ben aranmadım, aramam gerekti, bilgi neden alamıyorum? Yeterince kurumsal bir marka olduğunu düşündüğüm Hepsiburada'nın müşterilerinin sorunlarına çözümü yok mudur? İvedi bir şekilde bilgilendirme ve çözüm göremediğim takdirde bende tüketici haklarımca kendimi savunmak zorunda kalacağım; çünkü mağduriyetimin anlaşıldığını zannetmiyorum.

Erdal 462 Okunma

Cevaplar

  • Erdal03 Kasım 2016

    Hala Hepsiburada sorumsuzca davranışlara devam ediyor. Delta elektronik ile iletişim kopukluğu yaşıyorlar. Delta elektronik arayıp telefonun ana kartıyla ekranının değiştiğini söylüyor, Hepsiburada servis ile görüştük ana kart değişimi yapılacak parça bekleniyor diyor. Para iadesi istiyorum 20 iş günü geçti diyorum bana hala ana karttan filan bahsediyolar. Daha sonra Hepsiburada üzerinden oluşturduğum iade talebini kendileri haberim olmadan sonuçlandırıp "Başvurunuz uygun bulunmadı", "Bildirim Ürün Gelmediğinden Oto. Kapatldı" diye not düşüyorlar. Arkadaşım ürün 1 aydır serviste nasıl gönderilmedi diyebiliyrosunuz? Yani gerçekten şaka gibi bir olaylar yaşatıyor Hepsiburada bana şu an.

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Erdal Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AHB-407-61698 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön