25 Mart 2013 #1705649

Hepsiburada 20 Gündür Para İadesi Yapılmıyor!

32752626 sipariş nolu ürün daha almadan önce ürünle ilgili kafamda soru işaretleri var diyerek mail attım. Firma bana 7 gün içerisinde koşulsuz iade hakkımı hatırlattı. Kargoyla geldiği ilk gün ürünün ayıplı olduğunu farkedip iade işlemi başlattım. Firmayı ürünün ayıplı olduğunu fotoğraf olarak kanıtlarım dedim. Ürün ellerine 02.03.2013 tarihinde ulaştı.


Bugün 20 iş günü doldu. Ürün telefon için ekran koruyucuydu ve bu sürede telefonumun ekranıda çizildi. Bunun sorumlusu kim ? Firmayı 4 defa aradım bu durumla ilgili olarak aciliyet istedim fakat beni takmadılar. Firmaya burdan sesleniyorum 5 gün içerisinde sizden bir cevap gelmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Burak 71 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Burak G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Burak25 Mart 2013

    Telefonla konuştuğumuzda da aynı şeyi dediniz. Cevabınız beni oyalamaktan başka bir anlam ifade etmiyor. Yasal süre doldu acil paramı iade edin.

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Burak G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön