28 Ekim 2016 #6798619

Hepsiburada 20 Günde Teslim Edilemeyen Ürün, Yaptırım Gücü Olmayan Anlaşmalar

9 Ekim 2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürün anlaşması olmasına rağmen ağır olması sebebiyle Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmedi. 5 ayrı kayıt oluşturmama rağmen Hepsiburada.com hiç birini önemsemedi ve Yurtiçi Kargo ile iletişime geçmedi. Yaptırım gücün yoksan ne demeye 30 kiloya kadar ürün taşırsın diye anlaşma yapıyorsun! İnsanları yormayın yapamayacağınız sözleri vermeyin.

Secil 46 Okunma

Cevaplar

  • Secil28 Ekim 2016

    Kayıt oluşturmak sizin için sorun çözmek anlamına geliyor sanırım. 20 gündür en az 5 tane kayıt oluşturdunuz neye yaradı? Dolap nerede? Kargo için nasıl bir çözüm buldunuz? Oluşturduğunuz kayıtlar zaman kaybından başka bir işe yaramıyor, insanları ilgileniyor gibi görünüp oyalamaktan vazgeçin.

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Seçil A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LEZ-109-50534 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön