10 Nisan 2013 #1733867

Hepsiburada 2 Başvurumu Silmesinden Sonra Önerdiği Çözüm!

Hepsiburada, eksik aparatla ilgili 2 başvurumu 1 ay beklettikten sonra sildi. Müşteri hizmetleri yeni bir başvuru yapmamı söylediler. Birkaç gün sonra gelen cevapta ürünün doğrudan tedarikçi tarafından gönderildiğini ve 24 kg'lık seti onlara kargolamam gerektiğini söylediler. 1, 5 ay beklettikten sonra önerdikleri çözüm bir kez daha hayal kırıklığı yarattı.


Halbuki eksik olan sadece 2 adet plastik sıkma parçasıydı. Benimle muhatap olmayıp başka firmaya yönlendirdiler. Çözüm üretmekte bu kadar zayıf olmaları ve müşterinin beklentilerine karşılık veremeyişleri çok şaşırtıcı. Sonuç olarak 1, 5 aydır ürünü kullanamıyorum ve Hepsiburada bana çözüm değil sürekli çözümsüzlük sunuyor.

Erman 11 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Erman T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön