19 Ekim 2016 #6724852

Hepsiburada 19 Gün Oldu Ürünüm Gelmedi ve Kargo Numarası Da Yanlış Veriliyor

01.10.2016 tarihinde 9544**** nolu siparişimle telefon tutucu ve kitaplık aldım. Telefon tutucu geldiğinde 5 para etmez kalitesiz bir ürün olduğunu görünce iade ettim. Buraya kadar sıkıntı yok. Fakat ayın 12'sinde kargoya verileceği söylenen kitaplık 18.01.2016 gece yarısı ve hala kargo bilgilerine ulaşamıyorum. Hepsiburada'nın sayfasına girdiğimde kargo takibi linki " bir hata oluştu panik yok" diyip duruyor. Sipariş detayına tıklayıp kitaplık ürününün karşısında bulunan Yurtiçi Kargo linkine tıkladığımda karşıma iade ettiğim ürünün Konya'ya teslim edildiği bilgisi çıkıyor. Çıldıracağım artık. Kaç defadır arıyorum müşteri hizmetlerini, kayıt açmaktan bir adım öte geçemedim. Yeter Allah aşkına nerede bu ürünüm. Kargo linkinin birisinde 13.10.2016 tarihinde kitaplığın kargoya verildiği yazıyor. Fakat enteresan bir şekilde ayın 13ünde kargoya verilen ürün ayın 4'ünde teslim edilmiş. Yuh artık.

Yakup 57 Okunma

Cevaplar

 • Yakup'un Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

  Teşekkürler.

 • Yakup21 Ekim 2016

  Çabalarımız sonuç verdi ve Hepsiburada.com agresif tutumumuzdan sonra tarafımıza bir hediye çeki tanımladı. Kendimiz firmayı arayarak ürünün gönderimini en sonunda sağladık. demek ki neymiş, ancak işini takip edersen çözüm bulurmuşsun. Ama yine de Hepsiburada ailesine benim gibi terbiyelerini bozmadıkları için küçük bir teşekkür yolluyorum.

 • Yakup19 Ekim 2016

  Merhaba. Artık sizin yapacağınız işin içine tüküreyim. Lan yeter artık 20 gün oldu ürünü alalı. Tedarikçi Firmayı az önce aradım. Firmayla temasa geçilecektir dediğiniz halde, firmayı filan kimse aramamış. Paramı gasp etmekten şikayet edeceğim sizi artık. Yeter lan artık. 3 kuruşluk iş için. Okunu çıkardınız. Aldığımıza alacağımıza pişman olduk. Ne aldığımızı unuttuk arkadaş. Daha kargo bilgisi yok ortada. 10 gündür "hallediyoruz" yalanıyla oyalayıp duruyorsunuz. Arpa boyu yol gidemedik. Yuh artık yuh yani.

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Yakup K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VVF-825-22357 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön