25 Mart 2013 #1705270

Hepsiburada 100 TL Yerine 30 TL Çek Tanımladılar!

Bu sitenin 500 tl üzeri alışveriş yapınca 100 tl hediye çeki veren kampanyasına katıldım. Ürünleri gönderdiler. Ürünlerden iki tanesi bozuk çıktı. Bende ürünleri taraflarına geri gönderdim amaç iade değil bunları değiştirin dedim yok değiştiremeyiz dediler bende o zaman çek tanımlayın ki kampanyadan yararlanayım dedim tamam dediler çek tanımladılar aynı ürünleri geri aldım.


Şimdi bana 30tl çek tanımlıyorlar. Neymiş, iade yapmışım arkadaşım ben para iadesi almadım. Benim size o dönemde çektirdiğim para yine aynı. Onda bir azalma yok. Ben bozuk ürünü yenisiyle değiştirdim diyorum. Oraya koymuşlar bir kopyala yapıştırıcı aynı cevapları verip verip duruyor. Kapatın hesabımı çünkü kapatacak bölüm yapmamışsınız.

Harun 60 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Harun H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Harun27 Mart 2013

    2 gün geçti ,bir sorunun çözülmesi bu kadar mı uzun sürer. Zaten çeklerin son kullanma süresi 31'i . Bıktım artık . Bir daha hepsiburadadan alışveriş mi . Aman uzak dursun .

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Harun H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön