05 Şubat 2014 #2277442

Hepsiburada 1 Alana 1 Bedava Mağduriyeti

Hepsiburada.comdan sık sık alışveriş yaparım. 15 Ocak da 1 Alana 1 bedava kampanyası tarzında bir haber gördüm. Linkten Hepsiburada.com sitesinin ilgili kategorisine ulaştım ve bir çanta aldım.
1 çanta da bedava olur düşüncesiyle. Kampanyaya katılımım kesin olsun diye müşteri hizmetlerine siparişten hemen sonra mesaj yazdım.


Eksik ürün gelirse şöyle yapın böyle yapın diye cevap verildi. Dedim sorun yok kendi kendime. Sonrasında ürünler geldi. Bedava ürün yok. Bedava ürün olmayacaksa kendisini de iade etmek istiyorum diye yazdım. Bilgilendirme yapılacaktır diye 20 gün oyaladılar. Şimdi de kampanya şu tarihler arasında geçerlidir diyorlar. İşin komiği hala ilgili kategori linki aktif. Olmadı!

Cemil 46 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Cemil A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YCB-844-60659 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön