18 Ekim 2016 #6718474

Hepsiburada 03.09.2016 Tarihinde Verdiğim Sipariş Halen Sevk Edilmedi

3 Eylül tarihinde siparişi verdiğim ve ödemesini gerçekleştirdiğim sevk olmadı. Bu konuda yaptığımız görüşmelerde geçen hafta cuma günü yollanacak diye taahhüt veren Hepsiburada.com ürünü halen sevk etmediği için banyomuzda da ürün için hazırlık yaptığımız için evin banyosu kullanılamaz durumda ürünü bekliyor ve sıkıntılarımızın giderilmesini rica ediyorum. Bu kadar kalitesiz bir hizmeti Hepsiburada.com ve ekibinin vermesi beni çok üzdüğünü ayrıca belirtmek isterim.

Tc 76 Okunma

Cevaplar

  • Tc03 Kasım 2016

    Yani sayın Hepsiburada.com halen aynı ürünü pazarlarken ürünün tedarik etmeyi bi kenara bırakın tedarikçiye ulaşamıyorlar. Bu konuda söylenecek söz pes doğrusu... Siz dolandırıcı' mısınız, insanların paralarını alıp aylarca kullanıp sonra telefonda saçmalayarak iptalini bekliyorsunuz... Böyle bir hizmet anlayışı gerçekten ilginç ki bu kadar ödüller aldığınızı belirtiyorsunuz.

  • Tc20 Ekim 2016

    Dün beni arayan yetkili tedarikçi ile gorustukten sonra beni gün içinde haberdar edecekken, ertesi gün ki mesai bitimi sonunda bile aramaya tenezzül etmedi sanırım hb, tedarikçisi ile duman ile haberlesiyor. Harikasınız... .

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Ayhan Ramazan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HEY-898-90853 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön