4 g
#12572026

Hepsiburada Yurt Dışından Gelen Eksik Ürün!

"gob2c Altın Rengi Şarj Edilebilir Kılıflı Kablosuz bluetooh Kulaklık" Ürünün sadece kutusu geliyor. Kulaklık gelmiyor. İlk sipariş verdiğimde 1 ay bekledim ürünün kutusu geldi sadece. Sonra müşteri temsilcisi ile görüştüm ve hediye çeki tanımladılar tekrar aynı ürünü sipariş ettim ancak yine sadece kutu geldi.


Kulaklık gelmedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ancak bu sefer Herhangi bir çözüm üretilmedi. Şimdi ürünün ismini değiştirmişler kulaklık kutusu diye ama bu ürün bu şekilde satışta değildi. "gob2c Altın Rengi Şarj Edilebilir Kılıflı Kablosuz bluetooh Kulaklık" şeklinde yazıyordu ve müşteri temsilcileri de kulaklık olması gerekiyor diye konuştular benimle. Ürünü muhtemelen sisteme yanlış tanıttılar veya gelen şikayetler üzerine değiştirdiler bilemiyorum ama yanlışı yapan Hepsiburada ancak mağdur olan biz. Yorumu sizlere bırakıyorum.

Haydar Haydar 1.138 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi4 g

    Merhaba Haydar Bey, Siparişinizde yer alan ürününüzün ücret iadesi onaylanmıştır. Yapılan iadeye istinaden 1 iş günü içinde, ödeme yaptığınız kartınızın ait olduğu bankaya ücret iade talimatı verilmiş olacaktır. Ücret iadesi, bankanızın geri ödeme sürecine bağlı olarak hesabınıza yansıyacaktır. Sorularınızı ve taleplerinizi web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede göreceğiniz “Bize Sorun” bölümünden iletebilir, mesajlarınızı “Hesabım – Mesajlarım – Müşteri Hizmetleri Mesajları” bölümünden takip edebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

Ziyaretçi Yorumları