Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsiburada Yarın Teslimat Yalanı!

profile
29 Ağustos 2022
181

Alışverişim acil olduğu için yarın teslimat ibaresi olan ürünü sipariş verdim fakat ürün bana ertesi gün ulaşmadı. Bununla alakalı müşteri hizmetlerini arayarak 7 dakika bekletildim. Ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil hiçbir bilgi vermeden öyle bekletiyorlar keyiflerine göre. Daha sonra görüştüğüm müşteri temsilcisinin tavrı da hiç hoş değildi gerçekten. Teslim edemeyeceğiniz ürünü bu satış politikasıyla insanları yanıltarak yapamazsınız.

Hepsiburada Logo
29 Ağustos 2022 10:19
Hepsiburada Logo
29 Ağustos 2022 12:02
Kadir
30 Ağustos 2022 12:20

Evet çözümün sonucunu bekliyorum.

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Vermiş Olduğu Teslimat Saatlerine Kedisi Bile Uymuyor

profile
3 hafta önce
26

62751576161111 takip numaralı kargom bugün teslim noktasına ulaştı. 08.00-17.00 arasında teslim alabileceğim bilgisi uygulama üzerinden iletildi fakat 16.15 civarı teslim alma noktasına ulaştığımda bayinin kapalı olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Yav arka...

Hepsiburada Ürünüm Teslim Edilmedi, Kimse Yardımcı Olmuyor!

profile
13 Ağustos
89

Ürünüm teslim edilmedi. 15-20 dakika da gönderilmesi gereken dijital kodlu bir alışverişim 3 gün sonunda halen gelmedi. İade etmeye çalıştım. Umursamıyorlar. Arıyorum bekleyin diyorlar. Ürünü fiyatı uygunken aldım diye bile bile bana göndermiyorlar. Ulaştığım bütün müşteri hizmetleri temsilcileri g...

Hepsiburada Ürünüm Teslim Edilmedi, Kimse Yardımcı Olmuyor!
Hepsiburada Ürünüm Teslim Edilmedi, Kimse Yardımcı Olmuyor!
3

Hepsiburada.com Gelmeyen Siparişler.

profile
27 Temmuz
241

hepsiburada.com'dan almış olduğum ürünler 4 gündür elime ulaşmıyor. Ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen halen bir çözüm bulunamıyor. Sipariş verilen bir ürün verildiği günün ertesi gün dağıtım merkezine Çorlu'ya gelir 4 günde nasıl müşteri teslim edilmez Anlaşılır gibi değil.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Hepsiburada Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 21 dk 39 sn
Benzer Şikayet Yaz