Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hepsiburada Yarın Kapında Fiyaskosu

profile
Melih
22 Şubat 18:16
167

Hepsiburada'dan bir robot süpürge aldım. Yarın kapında dediler ve ertesi gün gerçekten de dağıtım merkezine geldi. Sonra dağıtım şubesinden çıktı ne hikmetse başka dağıtım şubesine doğru yola çıktı. Bu olay benim başıma 3. Kez geldiği için ben tüm gün boyunca bu paketi dağıtıma çıkaramayacaklarını, paketimin bir yerde bekletileceğini anladım. Müşteri hizmetlerini en az 10 kez arayıp durumu izah etmeme, beni dağıtım merkezine ya da transferlerle ilgilenen birilerine bağlamalarını istememe rağmen yapılmadı. Bana paketimin aynı gün içinde teslim edileceği söylendi. Ve günün sonunda bilin bakalım kim haklı çıktı. Tabii ki ben.

Şimdi ne yapmalı?. Diyorum ki bakın bir yanlışınız var bu paket bir yerde duracak bütün gün. Ama yok resmen müşteri hizmetleri adı altında tiyatro oynayarak merak etmeyin efendimler önlemler alındı efendimlerle insan geçiştirmece.

Hepsiburada olarak müşteri deneyimi anlamında gerçekten hiçbir fonksiyonu olmayan sadece not alan insanları çözüm adı altında oraya koyarak büyük bir hata yapıyorsunuz. Son derece can sıkıcı bir gün yaşamama sebep olduğunuz için bunu hiçbir şekilde telafi de edemezsiniz.

Hepsiburada Logo
22 Şubat 18:20 (Şikayetten 3 dakika sonra)
Hepsiburada Logo
23 Şubat 10:39

Merhaba Melih Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Aldığım Ürünleri Bana Ulaştırmıyor

profile
Samet
31 Ocak 00:57
252

Hepsiburada Yarın Kapında Saçmalığı

profile
Tunç
19 Haziran 2023 10:16
304
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz